Bundera Nano Lastik Zırhı (4 Adet)
Bundera Nano Lastik Zırhı (4 Adet)
%46
Ürün Adedi:
63,04TL
34,04TL
Sepete Ekle
 • Ürün Açıklaması
 • Ürün Yorumları
 • Teslimat Bilgileri
 • Bundera Nano Lastik Zırhı (4 Adet)

  LASTİK ZIRHI İLE KOLAY PRATİK VE KALICI ÇÖZÜM!

  Lastik patlama korkusu veya STEPNE taşıma gibi sorunlara çözüm mü arıyorsunuz? O halde Lastik Zırhı ile tanışmaya hazır olun. İster ıssız yolda olun ister gece karanlığından veya zor hava koşullarında... Lastik zırhı ile teker patlaması derdinden kurtulun.

  Lastiğiniz patladıktan sonra; Lastiğinizi 5 dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirerek yola devam etmenizi sağlar.

  Su bazlıdır. Yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddeler içermez. Temizlenmesi için su yeterlidir. LASTİK ZIRHI NEDİR ? Lastik Zırh, içerisinde sağlıga zararlı ve tehlikeli olmayan ayrıca toksin barındırmayan ve doğada biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür.

  Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğin içerisine enjekte edilerek lastiğin normal ömrü boyunca kalıcı korunmasını sağlar.

  Her gün yaşanan, can ve mal kayıpları ile sonuçlanan otomobil kazalarının %25? inin lastik yüzünden olduğunu biliyor musunuz?

  Lastiklerinizi daha dayanıklı hale getirmek, Kaza riskinizi azaltmak ve can kayıplarını önlemek artık elinizde... Bundera Lastik Zırhı ile lastiklerinizi patlamaya dayanıklı hale getirebilirsiniz.
  Yollarda karşınıza çıkabilecek çivi, vida hatta sivri demir çubuklar sizi artık yolunuzdan alıkoymayacak.

  Bundera Lastik Zırhı lastiğin hammaddesi olan doğal kauçuğun nano teknoloji kullanılarak işlenmesi ile ortaya çıkmış bir solüsyondur. Bundera Lastik Zırhı Uygulanmış Lastikler, 6 milimetre genişliğe kadar lastikte açılan deliklere anında dolgu yapar kalıcı olarak tamir eder.

 • Ürün Yorumları
 • Sitemizden vereceğiniz siparişleriniz, Sürat Kargo ile gönderilecektir.

  Sitemizden Kredi Kartı ile online yapacağınız ödemelerde, Axcess, Bonus, Maximum ve World özellikli kartlara taksit uygulanmaktadır. Diğer banka kartları ile tek çekim işlemini SSL korumalı sayfamızdan yapabilirsiniz.

  Kargo ücretimiz Türkiye' nin her yerine tek seferde yapacağınız alış verişlerinizde 7 TL dir.

  100 TL ve üzeri siparişlerinizde 7 TL KARGO BEDAVADIR.

  Sitemizden yada 0850 302 36 06 numaralı sipariş hattımızdan vereceğiniz kapıda ödemeli siparişlerinizde

  • Sürat Kargo ile Kapıda Nakit ödeme
  • Sürat Kargo ile Kapıda Kredi Kartı tekçekim

  Seçeneklerini kullanabilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.

  Kapıda Ödemeli Siparişlerinizde Kargo firmasını sağladığı ekstra bir hizmet olduğu için, kargo haricinde +3 TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır.

  Mutlu alışverişler dileriz.